Odcinek 1. Witamy się!

Zapraszamy na wstępniaczka w wersji audio.

Odcinek 2. Co wydarzyło się jesienią?

Subiektywna analiza rundy jesiennej.

Odcinek 3. Idą święta!

O tym co osiągnęła młodzież i dzieci w swoich ligach. SPEC Stal Łańcut w III-iej lidze futsalu. Rozmowa z Adamem Onyszczukiem o futsalu i krótki wywiad z trenerem Kamilem Drobem.

Odcinek 4. Szczęśliwego Nowego Roku.

W ostatnim odcinku w 2019 roku będę mówił co nas czeka w przyszłym roku. Będzie informacja o meczu noworocznym. Opowiem też jaka była historia naszego klubu w przededniu 75-tej rocznicy jego powstania. Zapraszam.

Odcinek 5. Szybkie newsy.

Dzisiaj będę mówił o: Wynikach drużyny w III lidze futsalu, Planach sparingowych, Harmonogramie treningów Sekcji Sztuk Walki Stali Łańcut, Planowanym balu karnawałowym. 

Odcinek 6. Zmiany, zmiany, zmiany.

W dzisiejszym podcaście: Zmiana trenera, Trochę o ruchach transferowych, Relacja ze sparingów Pierwsze konkrety o obchodach 75-ciolecia. Stal Łańcut poprzez morza i oceany

Odcinek 7. Sparingi, Futsal, Mobilna AMO.

W tym tygodniu w podcaście: Sparingi seniorów, Testy medyczne zawodników, Zwycięstwo w III lidze futsalu Wizyta Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Łańcucie, 1% dla szkółki piłkarskiej I Bal Sportowca i pomoc dla Karola Filipa

Odcinek 8.

W dzisiejszym odcinku: Zbiórka na https://zrzutka.pl/wbm9zf Sparingi Wrażenia po testach w https://www.facebook.com/OleksySport/ Zapowiedź prac na stadionie. Nabór do grupy dziewcząt. Bal karnawałowy.

Odcinek 9

W dzisiejszym odcinku: Oświadczenie “redaktora amatora”, relacja z balu autorstwa “redaktora terenowego”, relacja ze sparingu, spotkanie ws. remontu szatni.

Odcinek 10

W dzisiejszym odcinku: Prezentacja nowych zawodników!!! Moimi gośćmi są dzisiaj Prezes Stali Krzysztof Mączka i jej Sekretarz Tomasz Panek. Powodem naszego spotkania jest prezentacja nowych zawodników, którzy już za 2 tygodnie wesprą resztę drużyny w ligowej rywalizacji. A poza tym będziemy mówić jeszcze o: Sparingu z Stalą II Mielec. Badania lekarskie dzieci ze szkółki. https://stallancut-szkolka.futbolowo.pl/news/article/badania-lekarskie-w-marcu-terminy 1% podatku na Stal.

Odcinek 11

W dzisiejszym odcinku: Wywiad z trenerem Piotrem Garulą Zapowiedź pierwszej kolejki rundy wiosennej Wybory delegatów na walne Podkarpackiego ZPN Zrzutka trwa. https://zrzutka.pl/wbm9zf

Odcinek 12

A miało być tak pięknie. O futbolu w czasach zarazy. Parę słów o sytuacji w piłce nożnej i co może nas czekać.

Odcinek 13.

Ligi nie ma i tyle. Co może nas czekać? Rozmowa z Konradem Baumem, liderem grupy DOC., która nagrała hymn Stali Łańcut. Prezentacja utworu "Ze stali".

Odcinek 14.

1. Gadżety za wsparcie klubu. 2. Rozmowa z Arkiem Nogą. Wesołych Świąt.

Odcinek 15.

Liga zakończona. Powstaje drużyna rezerw. Prace renowacyjne już niedługo. Szkółka wznowiła treningi. Wsparcie dla klubu na zrzutce.

Odcinek 16.

Goście z sekcji dziewcząt. zaczynamy sparingi. Przetarg na renowacje stadionu. Dofinansowanie z programu KLUB

Odcinek 17.

Relacja ze sparingów. Rozmowa z piłkarzamia z rocznika 2008 i ich  trenerem Markiem Mączką.  Gadżety i koszulki za wsparcie klubu do odebrania. Hymn Stali jako dzwonek.

Odcinek 18.

Jesteśmy Mistrzami Podkarpacia w Beach Soccerze!!! Informacje z i o sparingach. Ruszają prace na stadionie.

Close Menu
Cresta Social Messenger